Ons team

Paul Maas, MSc
Algemeen fysiotherapeut, sportfysiotherapeut
paul@pece-zorg.nl

Drs. Dennis van Poppel
Algemeen fysiotherapeut, sportfysiotherapeut, manueel therapeut, bewegingswetenschapper
dennis@pece-zorg.nl

Sven Louwers, MSc
Algemeen fysiotherapeut, sportfysiotherapeut, manueel therapeut
sven@pece-zorg.nl

Nicky van Melick
Algemeen fysiotherapeut, sportfysiotherapeut, bewegingswetenschapper
nicky@pece-zorg.nl 

Laura Niessen, MA
Algemeen fysiotherapeut, manueel therapeut
laura@pece-zorg.nl

Mylou Hamers
Algemeen fysiotherapeut
mylou@pece-zorg.nl

Aukje Brekelmans
Algemeen fysiotherapeut
aukje@pece-zorg.nl

Dirk Wijnands, MA
Algemeen fysiotherapeut, craniofaciaal therapeut, manueel therapeut
dirk@pece-zorg.nl

Sanne Kahman
Algemeen fysiotherapeut
sanne@pece-zorg.nl

Peter Steenmetz
Algemeen fysiotherapeut
peter@pece-zorg.nl

Rinus Louwers, MA
Algemeen fysiotherapeut, sportfysiotherapeut
rinus@pece-zorg.nl

Wilco Hameetman
Bewegingswetenschapper

Willem Boerenkamp
Fysiek trainer