Eerste afspraak binnen 3 werkdagen
Contracten met alle verzekeraars
Geen verwijzing nodig

Ons team

Paul Maas, MSc
Algemeen fysiotherapeut, sportfysiotherapeut
paul@pece-zorg.nl
BIG: 19065929204

Drs. Dennis van Poppel
Algemeen fysiotherapeut, sportfysiotherapeut,
manueel therapeut, bewegingswetenschapper
dennis@pece-zorg.nl 
BIG: 49055730704

Sven Louwers, MSc
Algemeen fysiotherapeut, sportfysiotherapeut,
manueel therapeut
sven@pece-zorg.nl 
BIG: 39065918204

Niels Vorenhout
Algemeen fysiotherapeut,
dry needling
niels@pece-zorg.nl 
BIG: 79915944504

Mylou Hamers
Algemeen fysiotherapeut,
orofaciaal therapeut
mylou@pece-zorg.nl
BIG: 79052796904

Loek Peters
Algemeen fysiotherapeut, manueel therapeut, handtherapeut (CHT-NL)
loek@pece-zorg.nl
BIG: 99034694604

Nicky van Melick, PhD
Algemeen fysiotherapeut, sportfysiotherapeut, bewegingswetenschapper
nicky@pece-zorg.nl
BIG: 19908737104

Aukje Brekelmans
Algemeen fysiotherapeut,
dry needling, echografist
aukje@pece-zorg.nl
BIG: 09911988604

Frank Latour
Algemeen fysiotherapeut, sportfysiotherapeut
frank@pece-zorg.nl
BIG: 99909977704

Sanne Kahmann
Algemeen fysiotherapeut,
oncologisch fysiotherapeut i.o.,
dry needling
sanne@pece-zorg.nl
BIG: 79920839004

Iva Rongen
Algemeen fysiotherapeut,
dry needling
iva@pece-zorg.nl
BIG: 39923225704

Mark Haagen
Algemeen fysiotherapeut,
manueel therapeut
mark@pece-zorg.nl
BIG: 09055421604

Evelien van Dommelen, MSc
Algemeen fysiotherapeut, geriatriefysiotherapeut, coronatherapeut
evelien@pece-zorg.nl
BIG: 09912829904

Daphne Heber
Algemeen fysiotherapeut
daphne@pece-zorg.nl 
BIG: 79924238804

Tom Cranen
Ergotherapeut, handtherapeut
tom@chpe.nl

Rinus Louwers, MA
Algemeen fysiotherapeut, sportfysiotherapeut
rinus@pece-zorg.nl
BIG: 09034386504

Laura Haazen
Algemeen fysiotherapeut,
kinderfysiotherapeut i.o.
laurahaazen@pece-zorg.nl
BIG: 49919771504

Lieke Broekhaus
Algemeen fysiotherapeut
lieke@pece-zorg.nl

Killian Roovers
Algemeen fysiotherapeut
killian@pece-zorg.nl

Karin van der Palen
Office
karin@pece-zorg.nl

Isabelle Hendrix
Office
isabelle@pece-zorg.nl

IJfke Meerman
Office
ijfke@pece-zorg.nl

Caroline Schellen
Office
caroline@pece-zorg.nl

Onze expertise ziet u terug in

Tevreden klanten

Waaronder betaaldvoetbalorganisaties zoals FC Eindhoven en VVV Venlo en hockey landskampioen Oranje Rood.

Kwalitatieve behandeltrajecten

Binnen een open en ongedwongen sfeer stimuleren we u uw niveau van bewegen te verbeteren en te onderhouden.

Transparant

We stellen een plan op om u transparant en efficiënt te behandelen. U weet precies waar u aan toe bent.

Kostenefficiënt

We bundelen we kennis en ervaring zodat u kunt vertrouwen op de meest efficiënte behandeling.

Second opinion

Als u twijfelt over de diagnose of het behandelbeleid helpt onze expertise u verder. Lees verder

Samenwerking

We werken onder andere samen met sportartsen, bedrijfsartsen, orthopeden, bewegingswetenschappers, universitaire centra en ziekenhuizen.