Eerste afspraak binnen 3 werkdagen
Contracten met alle verzekeraars
Geen verwijzing nodig

Ons team

Paul Maas, MSc
Algemeen fysiotherapeut, sportfysiotherapeut
paul@pece-zorg.nl
BIG: 19065929204

Dr. Dennis van Poppel
Algemeen fysiotherapeut, sportfysiotherapeut,
manueel therapeut, bewegingswetenschapper
dennis@pece-zorg.nl 
BIG: 49055730704

Niels Vorenhout
Algemeen fysiotherapeut,
dry needling
niels@pece-zorg.nl 
BIG: 79915944504

Mylou Hamers
Algemeen fysiotherapeut,
kaaktherapeut, dry needling
mylou@pece-zorg.nl
BIG: 79052796904

Loek Peters
Algemeen fysiotherapeut, manueel therapeut, handtherapeut (CHT-NL)
loek@pece-zorg.nl
BIG: 99034694604

Frank Latour, MSc
Algemeen fysiotherapeut, sportfysiotherapeut
frank@pece-zorg.nl
BIG: 99909977704

Sanne Kahmann, MSc
Algemeen fysiotherapeut,
oncologisch fysiotherapeut,
dry needling
sanne@pece-zorg.nl
BIG: 79920839004

Aukje Brekelmans
Algemeen fysiotherapeut,
dry needling, echografist, shockwave,
EPTE – Percutane Electrolyse Therapeute
aukje@pece-zorg.nl
BIG: 09911988604

Mark Haagen, MSc
Algemeen fysiotherapeut,
manueel therapeut
mark@pece-zorg.nl
BIG: 09055421604

Evelien van Dommelen, MSc
Algemeen fysiotherapeut, geriatriefysiotherapeut, coronatherapeut
evelien@pece-zorg.nl
BIG: 09912829904

Xander van Lamoen
Algemeen fysiotherapeut, echografist, shockwave,
EPTE – Percutane Electrolyse Therapeut
xander@pece-zorg.nl
BIG: 89911570204

Iva Rongen
Algemeen fysiotherapeut,
dry needling
iva@pece-zorg.nl
BIG: 39923225704

Laura Haazen, MSc
Algemeen fysiotherapeut,
kinderfysiotherapeut
laurahaazen@pece-zorg.nl
BIG: 49919771504

Killian Roovers
Algemeen fysiotherapeut,
dry needling
killian@pece-zorg.nl
BIG: 69928357304

Sebastiaan Ten Bruggen Cate
Algemeen fysiotherapeut
sebastiaan@pece-zorg.nl
BIG: 39929627704

Lieke Broekhaus
Algemeen fysiotherapeut
lieke@pece-zorg.nl
BIG: 29928510104

Mitchel Verbael
Algemeen fysiotherapeut
mitchel@pece-zorg.nl
BIG: 69929635804

Marjel Platenburg – vd Meer, MSc
Algemeen fysiotherapeut, manueel therapeut
marjel@pece-zorg.nl
BIG: 49062247104

Maarten Brzoskowski
Algemeen fysiotherapeut
maarten@pece-zorg.nl
BIG: 69930398404

Caroline Schellen
Office
caroline@pece-zorg.nl

Karin van der Palen
Office
karin@pece-zorg.nl

Isabelle Hendrix
Office
isabelle@pece-zorg.nl

Anita van den Berk
Office
anita@pece-zorg.nl

Anja van Dommelen
Office
anja@pece-zorg.nl

Marloes van Dommelen
Praktijkmanager
marloes@pece-zorg.nl

Onze expertise ziet u terug in

Tevreden klanten

Waaronder betaaldvoetbalorganisaties zoals FC Eindhoven en VVV Venlo en hockey landskampioen Oranje Rood.

Kwalitatieve behandeltrajecten

Binnen een open en ongedwongen sfeer stimuleren we u uw niveau van bewegen te verbeteren en te onderhouden.

Transparant

We stellen een plan op om u transparant en efficiënt te behandelen. U weet precies waar u aan toe bent.

Kostenefficiënt

We bundelen we kennis en ervaring zodat u kunt vertrouwen op de meest efficiënte behandeling.

Second opinion

Als u twijfelt over de diagnose of het behandelbeleid helpt onze expertise u verder. Lees verder

Samenwerking

We werken onder andere samen met sportartsen, bedrijfsartsen, orthopeden, bewegingswetenschappers, universitaire centra en ziekenhuizen.