Ons team

Paul Maas, MSc
Algemeen fysiotherapeut, sportfysiotherapeut
paul@pece-zorg.nl

Drs. Dennis van Poppel
Algemeen fysiotherapeut, sportfysiotherapeut,
manueel therapeut, bewegingswetenschapper
dennis@pece-zorg.nl

Sven Louwers, MSc
Algemeen fysiotherapeut, sportfysiotherapeut,
manueel therapeut
sven@pece-zorg.nl

Niels Vorenhout
Algemeen fysiotherapeut, dry needling
niels@pece-zorg.nl 

Laura Niessen, MSc
Algemeen fysiotherapeut, manueel therapeut, revalidatiewetenschapper
laura@pece-zorg.nl

Mylou Hamers
Algemeen fysiotherapeut, orofaciaal therapeut
mylou@pece-zorg.nl

Nicky van Melick, PhD
Algemeen fysiotherapeut, sportfysiotherapeut, bewegingswetenschapper
nicky@pece-zorg.nl 

Aukje Brekelmans
Algemeen fysiotherapeut, dry needling,
echografist
aukje@pece-zorg.nl

Frank Latour
Algemeen fysiotherapeut, sportfysiotherapeut
frank@pece-zorg.nl

Sanne Kahman
Algemeen fysiotherapeut,
oncologisch fysiotherapeut i.o., dry needling
sanne@pece-zorg.nl

Iva Rongen
Algemeen fysiotherapeut, dry needling
iva@pece-zorg.nl 

Loek Peters
Algemeen fysiotherapeut, manueel therapeut, handtherapeut (CHT-NL)
loek@pece-zorg.nl 

Evelien van Dommelen, MSc
Algemeen fysiotherapeut, geriatriefysiotherapeut
evelien@pece-zorg.nl

Robert van de Rijt
Algemeen fysiotherapeut
robert@pece-zorg.nl 

Mark Haagen
Algemeen fysiotherapeut, manueel therapeut
mark@pece-zorg.nl

Daphne Heber
Algemeen fysiotherapeut
daphne@pece-zorg.nl 

Rinus Louwers, MA
Algemeen fysiotherapeut, sportfysiotherapeut
rinus@pece-zorg.nl

Peter Steenmetz
Algemeen fysiotherapeut
peter@pece-zorg.nl

Joep Timmermans
Algemeen fysiotherapeut
joep@pece-zorg.nl

Patrick Houben
Algemeen fysiotherapeut,
strength & conditioning trainer
patrick@pece-zorg.nl

Laura Haazen
Algemeen fysiotherapeut,
kinderfysiotherapeut i.o.
laura@timeoutkinderfysiotherapie.nl